Can Özdemir Psikoteknik

Can Özdemir Psikoteknik, olarak sizlere yasal prosedürlere uygun değerlendirme & test hizmeti sunmaktayız. Psikoteknik testlerimiz ile herkes, çeşitli mental yeteneklerini ölçtürerek psikoteknik belgesine sahip olabiliyor.

Can Özdemir Psikoteknik, uzun yol ve ticari araç kullanan tüm sürücülerin alması gereken mesleki yeterlilik belgesini, özel aşamalarla misafirlerine kazandırıyor. Dürüstlük ve özveriyi çalışma ilkesi olarak benimseyen değerlendirme merkezimiz, kursiyerlerine psikoteknik alanında çokça avantajlar sağlıyor.

Can Özdemir Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Uzun yol ve ticari araç kullanan sürücülerin alması gereken psikoteknik belgesi, 2918 sayılı karayolları taşıma kanunla ilgili yönetmeliğe göre, eşya veya yolcu taşıma amacıyla binek araçları kullanan sürücülere verilmektedir. Yeterlilik sınavına girip bu belgeyi elde etmek, uzun yol ve ticari araç kullanacak olan sürücülere şart koşulmuştur.

Özellikle turizm sektörünün ülkemizin milli gelirinde büyük bir yer kaplamasına bakılacak olursa, yolcu taşımanın ne kadar önemli bir alan olduğu fark edilecektir. Can Özdemir Psikoteknik olarak, Ulaştırma Bakanlığından aldığımız yetki onayıyla birlikte değerlendirme ve test hizmeti veriyoruz. Bilgi almak veya aklınızdaki soruları cevaplandırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Can Özdemir Psikoteknik
Menü

Şimdi Ara

Facebook